VILLA EN LA NUCIA POLOP

VILLA EN LA NUCIA POLOP aan de Spaanse Costa Blanca is nu scherp geprijsd! Boek dit vakantiehuis nu via Chalet.nu en geniet van een heerlijke vakantie.

2,268.00

Toegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
SKU: 71b36a634fa0 Categorie: Tag:

Boek je vakantie Costa Blanca VILLA EN LA NUCIA POLOP nu online. De VILLA EN LA NUCIA POLOP ligt bij de stad Polop aan de Costa Blanca en is geschikt voor maximaal 10 personen. Heerlijk vakantie vieren in een vakantiehuis bij Polop.

Omschrijving vakantiehuis

Geniet van een heerlijke vakantie aan de kust in dit aangename verblijf met een groot privézwembad. Het is de ideale locatie voor een onvergetelijke tijd met het gezin.

De moderne vakantievilla is gelegen in Polop de la Marina, een charmant stadje aan de Costa Blanca op 8 km van Benidorm. Je kunt heerlijk fietsen en wandelen in de regio en een dagje luieren op de mooie stranden van El Albir, Altea, Calpe en Villajoyosa behoort natuurlijk ook tot de mogelijkheden.

Je beschikt over een volledig uitgeruste keuken, een eetkamer die geïntegreerd is met de buitenruimte en een woonkamer met open haard, tv en 2 tweepersoonsslaapbanken. Het pand heeft een indrukwekkende buitenruimte van 400 m² en een tuin met privézwembad, een sunshower, een trampoline, veel ligstoelen en comfortabele zitgelegenheid. Een van de belangrijkste kenmerken van het huis is de overdekte barbecue met eethoek. Daarnaast beschikt de woning over een kleine berging, een wasruimte en een gastentoilet.

Specificaties: VILLA EN LA NUCIA POLOP

Costa Blanca

Polop

Aantal Personen

Aanbieder

VILLA EN LA NUCIA POLOP
VILLA EN LA NUCIA POLOP

2,268.00

Costa Blanca
Logo
Shopping cart